O nas.

ENERGIA. EFEKTYWNOŚĆ. ELASTYCZNOŚĆ. KOMFORT.
InnowacjeOferta

O spółce

POWER2030

Power2030 jest usługą podnoszącą efektywność obsługi technicznej budynków dzięki innowacyjnym narzędziom ułatwiającym pracę inżynierów FM.

Power2030 buduje wyjątkową perspektywę w relacji do przedsiębiorstw energetycznych – programuje platformę bazującą na podziale korzyści wynikających z podnoszenia efektywności energetycznej.

Power2030 jest spółką z Grupy VPPlant.

Zarząd

Grzegorz Nowaczewski
Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Co-founder&CEO innowacyjnej spółki Virtual Power Plant (VPPlant). Od 2013 r. promuje w Polsce ideę Demand Side Response. Jest jednym z najbardziej wpływowych polskich przedsiębiorców w obszarze wykorzystania nowych technologii w energetyce. W ostatnim czasie pracuje nad włączeniem technologii blockchain do projektów energetycznych.

 

Agata Baran
Członek Zarządu

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Z grupą VPPlant związana od 2018 roku. Odpowiedzialna za procesy analityczne oraz metodykę wyznaczania efektów optymalizacji. Od października 2021 pełni funkcję Członka Zarządu Power 2030 Sp. z o.o.

Grupa VPPlant

Spółka świadczy usługi optymalizacji energii w nowoczesnych budynkach wielkokubaturowych dzięki technologii Enabler DSR, dostosowującej zużycie energii elektrycznej i ciepła do zmiennego obciążenia przy jednoczesnym zachowaniu odczuwalnego przez ludzi komfortu.

Spółka została m.in. wyróżniona nagrodą „Wzorzec. Efektywny projekt energetyczny 2016”.
W 2017 r. zaprezentowała się w finale prestiżowego konkursu „Startupy w Pałacu”.

Więcej: www.vpplant.pl

Startupy w Pałacu

Innowacyjne podejście do zarządzania energią elektryczną i ciepłem, oferowane przez spółkę Power2030, zostało docenione m.in. w ramach konkursu „Startupy w Pałacu”, realizowanego przez Kancelarię Prezydenta RP i fundację Startup Poland.

Masz pytanie?

15 + 15 =